קחו לכם זמן בשנה החדשה

הסמליות שבכניסה לשנה האזרחית החדשה ללא ספק שונה מקודמותיה ומעלה כמה וכמה נקודות למחשבה. עבור מרבית אזרחי העולם ואנחנו בתוכם, שנת 2020 אמנם מסתיימת כתמיד ב־31 בדצמבר, ומשהו באוויר הגלובלי אפילו נותן אותות של חג, אך כנראה שהווירוס כאן כדי להישאר עוד קצת וימשיך איתנו לעבר השנה החדשה.


הציפייה והתקווה שממלאות את הלבבות בחצות הליל בו מתחלפת השנה האזרחית, מקבלות הפעם משנה תוקף ואיחולי הבריאות תופסים את מרחב הברכות הנשלחות בין האנשים. "שתשמרו על עצמכם", "שתשמרו על ההורים", "שלא תידבקו", והעיקר "שהחיסון יעבוד"!


מי העלה בדעתו שיצור מיקרוסקופי בלתי מוכר ישפיע באופן כה ניכר על אורחות חיינו? ובעיקר מי חשב שווירוס אחד קטן בעל שם כזה גדול Covid-19 יערער לא במעט את דרכי החשיבה שלנו, יטלטל את הרגלי הצריכה, את מקורות הפרנסה, את יחסי הקרבה ואפילו את הדרכים בהם הורגלנו לפעול, ללמוד, לעבוד.


כנראה שנצטרך להמשיך ולהתאים את עצמנו לסגנון החיים המתבקש, שאם נודה על האמת הצלחנו למצוא בו גם כמה היבטים חיוביים והזדמנויות חדשות.


אז במה נברך את ידידי "הוצאה גלילית"?

קחו לכם זמן לאהבה, למחשבה וללמידה.

קחו זמן לחקור ולשאול את עצמכם מה חשוב.

קחו זמן איכות עם המשפחה הגרעינית,

זמן לעבודה בגינה, לקריאת ספר ולכתיבה.

קחו גם זמן להיזכר, לצחוק, לבכות וגם לתהות.


שתהיה שנת 2021 טובה יותר!
16 צפיות0 תגובות

הרשמו לניוזלטר

ותקבלו עדכונים לגבי מה חדש בהוצאה גלילית, קורסי כתיבה, ספרים חדשים, מבצעים ועוד

  • Facebook
  • Instagram

אודות הוצאה גלילית ב-35 מילים

 

עשרות מראיינים, כותבים, עורכים ומעצבים מעולים עומדים לרשותכם.

עם הוצאה גלילית תוכלו להוציא לאור את הספר עליו תמיד חלמתם, לכתוב את סיפור חייכם או את סיפורם של ההורים והסבים שלכם.  תוכלו להפוך אוצרות בלומים לספרים יפיפיים.