ביוגרפיה, אוטוביוגרפיה ומה שביניהם

 

סדנה לכתיבה ביוגרפית

בהנחיית ארנון דומיניץ

אנחנו שמחים להביא אליכם סדנה להקניית כלים מעשיים לכתיבת סיפורי חיים ותיעוד.
סדנת הכתיבה תתקיים בקבוצות קטנות ותאפשר למשתתפים להתנסות בשלבים שונים של כתיבה ביוגרפית תוך ליווי אישי של עורכי "הוצאה גלילית" בתהליך הכתיבה. 

  • מנחה הסדנה: ארנון דומיניץ

  • מסגרת הסדנה: 8 מפגשים קבוצתיים במשך 3 שעות ועוד 2 מפגשים אישיים עם כל משתתף בסדנה. הסדנה תתקיים אחת לשבועיים בקיבוץ להבות הבשן (ניתן להצטרף לפגישות גם בזום). הלמידה נערכת בקבוצה קטנה ובמסגרתה מתנסים המשתתפים בכתיבה באמצעות תרגילים קבועים ובהעברת משוב הדדי.

  • יום: שלישי, 17:30-20:30

  • מועד התחלה: 26.5

  • מיקום: הוצאה גלילית - להבות הבשן. ניתן להצטרף לפגישות גם בזום.

 

 

 

 

למי מיועדת הסדנה? לאנשים שהחלו לכתוב את סיפור חייהם או את סיפור חייו של אדם אחר ומתעניינים בכתיבה היסטורית. 

 

כמות המשתתפים מוגבלת, מהרו להירשם כדי להבטיח את מקומכם.
 

ארנון הוא עיתונאי, עורך, מחבר ביוגרפיות ולומד לתואר שני בספרות וכתיבה יוצרת. ארנון חיבר כסופר צללים ספרי ביוגרפיה למען לקוחותינו.

הוצאה גלילית מתמחה בהוצאה לאור של ספרים בז׳אנרים ביוגרפיים שונים. אנחנו פועלים באצבע הגליל מזה כעשר שנים והפקנו עשרות ספרי ביוגרפיה ואוטוביוגרפיה. התמחותנו היא במתן מענה למבקשים להעלות על הכתב את הנרטיב האישי או המשפחתי ולהופכו לספר. אנחנו מעורבים בכל שלבי התהליך, החל מבניית הרעיון לספר, ביצוע הראיונות עליהם מתבסס הסיפור כולו, תחקיר ואיסוף מידע ממקורות שונים, עריכת טקסטים ברמות שונות של כתיבה, עיבוד כתבי יד מקוריים ואף כתיבת צללים. הקו המנחה אותנו הוא להתאים לכל אדם וסיפורו את מעטפת השירותים הנדרשים כדי ליצור ביחד את הספר שלו מבחינת התוכן ומבחינת העיצוב והצורה הסופית.

הרשמה לסדנה לכתיבה ביוגרפית