top of page
רוזה4_025.jpg
לוגו שקוף.png

הגיע הזמן לכתוב את הסיפור שלך

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
is-sssse1508690526אהרונצ'יק והאקורדיון 1960.jpg

הסיפור שלנו הוא נכס ייחודי ומרכזי בחיינו.
לעיתים אנחנו לא מעריכים עד כמה הסיפור שלנו עצמנו עמוק ורחב, כמה שכבות גלויות ונסתרות קיימות ואת העוצמה שמקבל הנרטיב האישי והמשפחתי שלנו בתיעודו.

חשיבות התיעוד המשפחתי מתבהרת עם הזמן לרוב כאשר מייסדי המשפחה מתקרבים לגיל מבוגר והסיפורים המיוחדים שלהם נמצאים בסכנת היעלמות ולעיתים כשהצעירים במשפחה מתבגרים ומבינים את ערכו של נכס זה.

שומרים את הסיפור שלכם קרוב ללב? רוצים שהאנקדוטות המשפחתיות יסופרו בין בני המשפחה? מרגישים שהגיע הרגע?
זה הזמן לקפוץ אחורה בזמן, להפליג לזכרונות הפרטיים, לחוויות הקטנות והגדולות ולכרוך את הסיפור שלכם. יחד עם הצוות שלנו, בכבוד ורגישות נהפוך את הסיפור המיוחד שלכם לאוצר מוחשי עבורכם ועבור המשפחה כולה.

מוצאים את עצמכם בין השורות?
השאירו פרטים (כמה שיותר יותר טוב, אנחנו אנשים של מילים :)

אני מעוניין/ת להפיק ספר
יש לי כתב יד:

רוצים הצצה לתהליך שלנו?
קראו על ששת התחנות המרכזיות שנעבור יחד

נקשיב לכם - נקיים בינינו שיחת טלפון בה נאפיין את הצרכים, החזון והציפיות שלכם.

ניפגש פנים מול פנים - נכיר לכם את המראיינת שהותאמה לכם. ההתאמה נעשית תוך מציאת מכנה משותף וזיקה לעולמות תוכן דומים, כך שיבטיחו הבנה הדדית ויצירה הרמונית מלאה.
בסדרת מפגשים פנים אל פנים נצלול לעולמכם הפנימי ונערוך מיפוי של העוגנים והתחנות החשובות בחייכם (ממליצים לכם להתמסר לשאלותיה ולהדרכתה של המראיינת, שתוביל אתכם להרכבת הנרטיב של סיפורכם. מפגשים אלו הם עמוד השידרה של הספר שלך).

נכתוב את סיפורכם - נביא על הכתב את סיפורכם האישי/ המשפחתי כך שישקף באופן אותנטי את הדרך בה החיים והעולם נראים ונחווים על ידכם. בסיום הכתיבה נמליץ לחלוק עם בן משפחה/ חבר קרוב את הטקסט למעבר אובייקטיבי וכדי לוודא שלא נשמטו פרטים קטנים אך חשובים.

נשייף ונערוך את הטקסט - עבודת העריכה תתבצע בשיטת דו-שיח של העורך מולכם עד לגיבוש כתב היד הסופי.

נעצב את הספר שלכם - בשלב העימוד, יעבור כתב היד לפורמט של ספר ותחל עבודת העיצוב: עיצוב טיפוגרפי, שזירת תמונות לצד הסיפורים ועיצוב הכריכה בהתאם לבקשתך.
זוהי גם הזדמנות ליצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, יש לך תחביב? אוספים מקוריים? אנו ממליצים לשלבם כמוטיב עיצובי בספר, כך שיוסיפו רובד אישי לפסיפס חייך.

נהפוך את הכל למוחשי - עכשיו כבר סגורים מבחינת הטקסט והעיצוב, זה הזמן להדפסת דוגמא בבית הדפוס, זו תשוגר ישירות לביתך למעבר יסודי והערות. לאחר ההתרגשות בעת החזקת הספר בידכם נבקשכם להגיש תיקונים ונעבוד עד לאישור תקינות התוכן.

[החלק הבא אינו חובה, אך באם תרצו, ניצור איתכם אירוע להשקת הספר, אליו יוזמנו חברי המשפחה והיקרים לכם, נקריא חלקים מהסיפור נשתף בתהליך ונחגוג בזמן אמת את הסיפור שלכם.]

מחשבים עלויות?
 
קבלו את המרכיבים החשובים

רוזה4_025.jpg

סקרנים להכיר אותנו?
קבלו את צוות הוצאה גלילית / האנשים שאנחנו 

חיים בלוצרקובסקי - מנהל פרוייקטים ותיק בעולמות הפרינט והדיגיטל, עריכת התוכן והעיצוב.

IMG_5164_edited.jpg

אורנה ריין - בעלת נסיון עשיר בכתיבה ביוגרפיות ותיעוד, עבודה עם אנשים וזיקה לעולמות היצירה, האומנות והמוסיקה.

Orna & Haim3.jpg

להוסיף את:

יעל 
חיה אור
עינת רותן נחושתן

ליטל 

 

רוצים לקרוא קצת חוויות של אחרים?
 
חלק (קטן) מהחוויות שאחרי…

דפוס

סוג נייר (נטול עץ/ כרומו מט)
מספר העמודים בספר
מספר עמודי צבע בספר          
  סוג כריכה - רכה או קשה
מס' עותקים להדפסה

עיצוב

כמות תמונות ו/או מסמכים
עיבוד תמונה מקצועי
פורמט וגודל - שיגרתי (A5) או יוצא דופן

תוכן

איסוף חומרים ותחקיר
ראיונות עומק
כתיבת צללים
מדרג עריכה (לשונית, ספרותית, מבנית וסגנונית)

שולמית גנון ״סמטאות נפשי״

״תודה לאורנה רבת הסבלנות והמקצועיות אשר סייעה לי לארגן ולערוך את הטקסטים שכתבתי וגם את המחשבות. לכל צוות הוצאה גלילית שהלכו איתי צעד צעד לאורך הדרך של הפקת הספר וסייעו להביאו עד לנקודת הסיום, לשביעות רצוני ולשמחתי הרבה״.

לאה וצוביק קרן צבי ״החדר של רוזה״

״עריכת הספר, העיצוב והעימוד הפכו אותו לכל כך מיוחד עבורנו. תודה גדולה להוצאה גלילית - אורנה ריין, המראיינת והעורכת שבהיותה שותפה של ממש, הצליחה להביע בצורה חודרת ללב ולכתוב עבורנו בדיוק את מה שאנחנו חשבנו. תודה לחיים, על ראיית-העל והליווי המקצועי ולנויה המעצבת היצירתית, שצעדה איתנו לאורך כל הספר עמוד-עמוד..."

משפחת שטרנברג ״הסוד של יהונתן״

״אם בתחילת הדרך חלק מאיתנו חששו מהתהליך והתוצאה, הרי שעזרת להרגיע ולנווט אותנו בצורה הכי עדינה ולהפיג את החששות שלנו בכל שלב בדרך. שמחים שבחרנו בך לעבור איתנו את המסע הזה.

תודה רבה רבה לך על כל הקשב, ההבנה, הסבלנות, האכפתיות, ובסופו של דבר על התוצאה הנפלאה!״

דן גלעדי ״אני, החיים וכל השאר״

״חיים ואנוכי נקשרנו מתחילה ביחסי אמון ידידותיים, מעבר ליחסים תקינים בין לקוח ומנהל בהוצאת ספרים. כל הפעילות התבצעה ברוח טובה, במטרה להגיע להבנה הדדית. כמי שמתמצא בנושא "יחסי עבודה" כחלק מעיסוקי האקדמי הממושך, אני שמח להעיד כי מניסיוני האישי עם הוצאת הספרים - אכן קיימת דרך לעבודה משותפת, נעימה ויעילה. אני ממליץ למקורביי, החושבים על הפקת כתבי יד, ללכת בעקבותיי״.

משפחת דריימן ״החיוך שלא נגמר״

״בזכות אורנה והצוות הנהדר של הוצאה גלילית, הדורות הבאים שלנו זכו בהזדמנות להכיר את אבא דרך הספר הייחודי. אנחנו זכינו במסע שסייע לנו להתמודד, להזכר, לכאוב, לחייך ולהכיר אפילו עוד״.

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page