אימוני כתיבה אישיים במפגשי וידאו

הזדמנות מצוינת לנצל את זמן האיכות הפנוי בבית

לרגל המצב ארזנו את עולם הידע שלנו לתוך פורמט שיתאים לכל אחד ואחת בתהליך הפרטי שלו עם עצמו ועם הטקסט

נעבור יחד על הדברים שכתבתם ננתח את הטקסט ונחשוף את כוחו ✍ נתלבט ונשאל שאלות נעזור ונייעץ ✍ נעניק כלים מקצועיים שיאפשרו להתקדם בכתיבה ✍ נרד לפרטים הקטנים וגם נסתכל על התמונה הגדולה ✍ נתחבר לקול הייחודי ונעצים אותו ✍ נלמד את סודות הכתיבה של הסופרים

 

למי זה מתאים?

למי שרוצה להגשים חלום כתיבה ישן. למי שנוצר זמן פנוי ומבקש לשפר את מיומנויות הכתיבה. למי שמחפש הדרכה לפני היציאה למסע הכתיבה. למי שנמצא בעיצומו של המסע ותוהה לאן לפנות? לסופרים בתחילת דרכם, למי שכותב אוטוביוגרפיה או ביוגרפיה של מישהו אחר. 

מפגשי הווידאו האישיים מתאימים לכל אחד ונעשים בלחיצה על קישור, קלים להפעלה ונוחים לעבודה משותפת. 

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

במקום 260 ש"ח לשעה

מחיר מיוחד: רק 190 ש"ח למפגש של שעה

.ניתן לרכוש מפגש בודד או מספר מפגשים 

 מחיר מיוחד לרוכשי עשרה מפגשים

רק 1750 ש"ח

 מי אנחנו? מנחי הכתיבה של "הוצאה גלילית" הם סופרים   וסופרות, עורכים ועורכות, מנחי כתיבה מקצועיים בעלי ניסיון רב   שנים בהנחיה אישית של כותבים בסגנונות שונים: הסופר והעורך   הבכיר דן שביטאורנה ריין סופרת וביוגרפית , חיים בלוצר עורך   ומנחה סדנאות כתיבה, ארנון דומיניץ ביוגרף, סופר צללים ומנחה   כתיבה וחברים רבים נוספים. אנחנו מבטיחים למצוא את המדריך   המתאים ביותר עבורכם. 

 

   "הוצאה גלילית" היא הוצאת ספרים שמפיקה מזה עשור שנים   סדנאות כתיבה, קורסים לכתיבה ביוגרפית, ליווי כתיבה והנחייה   אישית. בקרו באתר שלנו והתרשמו מהעשייה.    

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

               info@glilitbooks.co.il       

לוגו חדש.jpg

058-7431414